Three Corners Happy Life Beach Resort

Three Corners Happy Life Beach Resort, Egypt, Marsa Alam, 18.10.2017, All inclusive
Číslo zájezdu: 110851951

Three Corners Happy Life Beach Resort

Egypt » Marsa Alam

, Hotel starstarstarstar

LM


Three Corners Happy Life Beach Resort

Termín:

18.10.2017 - 25.10.2017
Další termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 180 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Sport a zábava
Pro milovníky aktivní dovolené jsou v hotelu organizovány lekce potápění (za poplatek), fitness (zdarma) a animační aktivity (zdarma): Ping-pong, volejbal, vodní pólo, aerobic, boccia, šipky, kulečník. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.
Vybavení hotelu
Hotel nabízí 300 pokojů a disponuje hlavní budovou a 7-mi vedlejšími budovami. V hlavní budově se nachází restaurace a jeden ze tří dostupných barů. V krásné zahradě jsou 2 bazény, bar u bazénu, 3 skluzavky a lazy řeka. Hotel je přizpůsoben i nejmenším návštěvníkům, kteří se mohou zabavit v dětském klubu nebo v herně. V hotelu dále najdete lékaře, lékárnu a minimarket.
Vybavení pokoje
V Three Corners Happy Life je možné se ubytovat v dvoulůžkových pokojích nebo v pokoji typu Family room. Dvoulůžkový pokoj disponuje koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, miniledničkou, trezorem, telefonem, TV a balkonem nebo terasou. Pokoje typu Family room disponují 2 oddělenými místnosti.
Stravování
Hosté tohoto hotelu se stravují v all inclusive restauraci, která má otevřenou terasu s výhledem na bazén nebo do zahrady. V hlavní restauraci jsou podávány snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V restauraci jsou pořádány občasné tématické večery. V odpoledních hodinách je podávána káva nebo čas s lehkým občerstvením. Pro děti je v odpoledních hodinách připravena zmrzlina. Místní alkoholické i nealkoholické nápoje jsou k dipozici od 10:00-24:00. Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu HAPPY LIFE BEACH RESORT 4*: • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:00 ) • Svačina: v lobby baru ( 11:00 – 12:00 ) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 13:00 - 15:00 ) • Káva a čaj: ( 16:00 – 17:00 ) • Svačina: ( 17:00 - 18:00 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 19:00 – 22:00 ) Večeřet můžete i v a la carte restauracích Dolce Vita a Chez Pascal (belgická a italská kuchyně). - za poplatek Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.
Pláž a plážový servis
Hotel se nachází přímo u moře. Vstup je možný po mole nebo po korálových platech (doporučujeme boty do vody). Three Corners Happy Life je vhodný pro všechny potápěče, kteří touží objevovat nedotčenou potápěčskou lokalitu. Lehátka, slunečníky jsou zdarma. Plážové osušky k zapůjčení za vratnou zálohu.
Pro děti
O zábavu klientů se stará mezinárodní animační tým (absence českého animátora), bazény, skluzavky, dětské hřiště., dětský koutek ( pro děti 4-12 let).
Služby v ceně
Posilovna, lehátka a slunečníky, trezor. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Lekce potápění, prádelna, welness centrum, kadeřnictví, lékař. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Poloha a popis
Three Corners Happy Life Resort se nachází přímo u pláže. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategoriea nabízí řadu zázemí s důrazem na sport, ale i relaxaci a odpočinek. Letiště Marsa Alam je vzdáleno cca 28 km od hotelu a stejnojmenné město je vzdáleno cca 40 km.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK