ŠLÁGR Dovolená - Komplex Ada Bojana - Dotované pobyty 50+

Nabídka zájezdů
Rozšířené hledání
Šlágr Dovolená - Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+ - Černá Hora - Ulcinjská riviéra

Šlágr Dovolená - Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+

Černá Hora » Ulcinjská riviéra

, Komplex starstarstarŠlágr Dovolená - Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Plná penze s nápoji

Doprava:

letecky Pardubice

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ŠLÁGR Dovolená - Komplex Ada Bojana - Dotované pobyty 50+
Popis
Pobyt v Černé Hoře může přinést úžasný zážitek také vyznavačům nudismu, pokud se vydají na romantický ostrov v deltě nádherné řeky Bojana. Na přímo pohádkovém ostrově (s rozlohou 600 ha) leží ubytovací komplex Ada Bojana, který Vám poskytne dokonalé zázemí. Bydlet budete ve vkusně vybavených bungalovech, s vlastním sociálním zařízením.
Letní dovolená v Černé Hoře potěší hlavně turisty, kteří preferují ničím nerušený dovolenkový pobyt. Zájezd na tomto krásném místě můžete využít jak k relaxaci, tak i k návštěvě starobylého města Ulcinj, kde objevíte dochované památky, tržiště, obchůdky a spoustu cukráren.

Dovolená v Černé Hoře na ostrově, který je s pevninou spojen pouze mostem, se bude velmi líbit naturistům. Letní zájezd do Černé Hory je totiž zavede na krásnou, odlehlou pláž s velmi jemným pískem.
Ubytování
Typ A - jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem nebo terasou, umístěné v jednoposchoďových budovách cca 70 m od pláže, vlastní soc. zařízení (nově zrekonstruované), TV, klimatizace a lednička. Typ L - vkusně vybavené zděné dvoulůžkové bungalovy s možností až jedné přistýlky s terasou, vlastním soc. zařízením, TV, klimatizací. Nachází se v blízkosti pláže či přímo na pláži.
Poloha
pro vyznavače klidné a romantické dovolené jsme připravili speciální nabídku klubového komplexu Ada Bojana, který se nachází na cca 600 ha velkém ostrově v deltě řeky Bojana (ostrov je s pevninou spojen mostem). Podél toku řeky Bojany se nacházejí romantické restaurace. Ada Bojana je také výborné výchozí místo pro podnikání výletů za krásami Černé Hory. Jedná se o naturistický komplex se dvěma oddělenými plážemi. V areálu je možné se setkat i s naturisty, pro které je však vyčleněna samostatná pláž.
Vybavenost
recepce, restaurace, aperitiv bar, sportovní plochy, minimarket.
Stravování
PLNÁ PENZE S NÁPOJI - snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy servírované výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů. Za příplatek ALL INCLUSIVE: V restauraci: snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy servírované výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů. V plážovém baru v době 12:00 - 22:00, místní alkoholické (víno, pivo, rakija) i nealkoholické nápoje v neomezeném množství.
Pláž
překrásná písečná pláž v bezprostřední blízkosti, velice jemný písek a pozvolný vstup do moře, plážový servis (za poplatek).
Náš názor
romantické místo pro ideální pohodovou a ničím nerušenou dovolenou, která je vhodná pro věkovou kategorii 50+. Ada Bojana je nazývána v Černé Hoře „RÁJ U NÁDHERNÉ PLÁŽE“

Váš názor na komplex

Dobrý den, chtěl jsem Vám poděkovat za krásně strávenou týdenní dovolenou od Vaší cestovní kanceláře v komplexu Ada Bojana. Byli jsme spokojeni s ubytováním, službami komplexu i delegátky Bohunky, která byla k dispozici 24 hodin a její vstřícnost převyšovala pracovní náplň. Byli jsme s manželkou, tehdy ještě přítelkyní, s Vaší cestovní kanceláří před 10 lety na dovolené v Sutomore a změny v Černé Hoře nelze nezaznamenat. Potěšitelné je, že lidé zůstávají stejně srdeční a vstřícní. Při letošním výletu do Kotoru s delegátkou Janou jsme nabírali právě v Sutomore další účastníky, které místně odbavovala delegátka Maruška, která byla před deseti lety i naší delegátkou. To jsme ještě neměli na výlet slevu 50+, ale o to bylo zjištění milejší, že delegáti Vaší cestovní kanceláři nemigrují a nepochybně mají k Černé Hoře vztah. Ještě jednou děkujeme všem pracovníkům Vaší společnosti a těšíme se, že naše další setkání s Černou Horou bude podstatně dříve, než minule. S pozdravem Pavel a Ilona Š.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x uvedená strava, v termínu 16.6.-23.6. 1x velký koncert s umělci Šlágr TV, v ostatních termínech 2x za pobyt koncert umělců Šlágr TV, rezervace místa a stolu na koncertu, občerstvení v rámci koncertu (voda, víno), výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x uvedená strava, v termínu 16.6.-23.6. 1x velký koncert s umělci Šlágr TV, v ostatních termínech 2x za pobyt koncert umělců Šlágr TV, rezervace místa a stolu na koncertu, občerstvení v rámci koncertu (voda, víno), výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, služby průvodce po dobu cesty, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let
Poznámka
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko/jednolůžkový pokoj +3 990 Kč/týden. Příplatek za odlet z Bratislavy: 1.500 Kč/osoba. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Změna programu vyhrazena. Hudební program je v kompetenci Šlágr TV.
Sport a zábava
Program s umělci Šlágr TV:

16.06.-23.06.2018 Léto s muzikou - velký koncert s umělci Šlágr TV: Duo Jamaha, Karel Peterka, V+V Řihákovi, Peter Stašák, Ludovit Kašuba, Klimentovci, Frankie, Mára, Veselá Trojka, Šlágr Band a další.

23.06.-30.06.2018 Veselá Trojka,

30.06.-07.07.2018 Black Band,

07.07.-14.07.2018 Ludovit Kašuba,

25.08.-01.09.2018 Silvia a Peter Klimentovi,

01.09.-08.09.2018 Duo Aramis,

08.09.-15.09.2018 Bečkovi chlapci,

15.09.-22.09.2018 Frankie a Mára.Změna programu vyhrazena. Hudební program je v kompetenci Šlágr TV.Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA. Tenisové kurty, fotbalové hřiště, jízda na koních, kitesurfing, vodní sporty na pláži, plážový volejbal, plážový fotbal (vše za poplatek).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.