Přes masivy Alp do okolních zemí

Nabídka zájezdů
Rozšířené hledání
Přes masivy Alp do okolních zemí - Rakousko - Salzbursko - Lungau / St.Michael - Mauterndorf - Lungau

Přes masivy Alp do okolních zemí

Rakousko » Salzbursko » Lungau / St.Michael - Mauterndorf » Lungau

, Hotel

FM


Přes masivy Alp do okolních zemí

Počet termínů:

95 termínů / 0 Last minute / 95 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Shrnutí

Můžete se těšit na projížďku po silnicích Salzburska, Korutan, Tyrolska, ale také zavítáte do Itálie nebo na Slovinsko. Většinou se jedná o delší celodenní trasy, které ovšem můžete pozměnit dle aktuální nálady nebo podmínek.

Z malebného St. Michael se snadno dostanete do Národního parku Vysoké Taury a pralesu v Rauris, okouzlujícího Údolí Gastein a také k soutěsce Lichtensteinklamm, která se pyšní označením "nejhlubší a nejužší místo v Alpách".

Pokud Vám navržené trasy nevyhovují, tak není problém si vybrat jiné ze široké nabídky na www.tourmoto.cz.

K dispozici tak je tourbook a data do Vaší GPS.

Poloha
na okraji města
Popis
Základní informace

Modernizovaný a zrekonstruovaný hotel JUFA Lungau v Salcbursku se nachází jen pár kroků od centra a zastávky skibusu, v malebném rekreačním středisku St. Michael im Lungau. Čeká na Vás lyžování v okolních lyžařských oblastech, vstřícných vůči rodinám.

Vybavení

Místnost pro semináře, rozlehlá louka s volejbalovým, basketbalovým a fotbalovým hřištěm u domu, stolní tenis, šipky, kulečník, kinosál, internet, půjčovna her, herna pro děti, venkovní lezecká věž a saunová a relaxační zóna. V zime: soukromé kluziště, vytápěná botárna, uzamykatelná lyžárna. Parkoviště pro autobusy.

Ubytování

Penzion nabízí 55 nekuřáckých pokojů. Každý z pokojů je vybaven sprchou / WC a TV. WiFi dostupné na pokojí a v hale.

Stravování

Polopenze JUFA - zahrnuje bohatý snídaňový bufet a večeři.

Poloha

Penzion JUFA se nachází v malebném rekreačním středisku St. Michael im Lungau a uprostřed gigantického ráje pro milovníky aktivní dovolené a přírody.

+

Modernizovaný a zrekonstruovaný penzion (2012), parkoviště na autobusy.

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Vybavení
sauna, Wi-Fi, seminární místnost, parkoviště, dětské hřiště / pokoj
Pokoje
Pokoj pro 2-3 os. - sprcha / WC - vybavení: TV, Dvolůžkový pokoj - sprcha / WC - vybavení: TV, Pokoj 2+2 - sprcha / WC - vybavení: TV
Program
Den 1. Individuální příjezd do Lungau, ubytování v hotelu v odpoledních hodinách.

Pokud budete mít po cestě čas a chuť, můžete se jít projít po St. Michael a podívat na kapličku Sv.Augustýna nebo na kostel St. Michaela., Den 2. Tento okruh Vás přes Horní Taury zavede do známého lyžařského střediska Zell am See a po cestě zpět projedete malebné gasteinské údolí. Mezi městy Bad Gastein a Mallnitz funguje železniční přeprava, která trvá 15 minut. Cena za přepravu je 20 EUR.

Těšit se můžete na průsmyky Taurenpass, Twenger Talpass nebo Katschberghöhe.

Trasa je dlouhá přibližně 280 km., Den 3. Vydáte se na poměrně náročnou a dlouhou trasu (366 km). Odměnou Vám budou cesty plné zeleně a horských silnic, která Vás dovedou např. moderního města Linec nebo lyžařského střediska Kötschach, kde můžete obdivovat místní architekturu nebo zámek Mandorf., Den 4. Pohodová trasa dlouhá 215 km je vhodná pro všechny motorkáře. V průběhu trasy si užijete přejezd výhledů a kvalitních silnic. Z trasy je možno odbočit na zajímavá místa jako je např. Grossglockner, Krimmlerské vodopády nebo malebná vesnička Maria Alm., Den 5. Trasa v délce 300 km je vhodná pro pokročilé a zkušené motorkáře. V průběhu cesty si užijete jak kvalitních silnic, 6 průsmyků (např. Nassfeldpass, Cason di Lanza, Plockenpass, Gailbergsattel), tak úzkých italských silniček a návštěvy zimního střediska Nassfeld.

Zastávku si můžete udělat u Millstätter See (kousek od města Spittal an der Drau) a před náročnou cestou zde načerpat síly., Den 6. Přejezdy západních Korutan si užívají všichni motorkáři. Vybraná trasa vede jak menšími silničkami, tak mezi údolími po hlavních tazích.

Jedná se o trasu dlouhou 350 km. V případě, že byste měli náladu na kratší trasu, můžete jet pouze na úroveň vesničky Lendorf a prohlídnout si místní kostelík., Den 7. Dnes zavítáte nejen na území Itálie, ale také na Slovinsko. Projedete pět známých průsmyků a zastavíte se na několika zajímavých místech. Jedním z nich bude lázeňské město Villach, které leží u jezera Ossiacher See. Hory okolo města jsou v létě plné rozkvetlých strání. Na italské straně si projděte vesničku Tarvisio, kde se v roce 2007 konal ženský Světový pohár v Alpském lyžování., Den 8. Check-out v dopoledních hodinách a následný odjezd zpět do ČR.
Sport
hřiště na volejbal, fotbalové hřiště, kulečník, stolní tenis, stolní tenis, kulečník, fotbalové hřiště, hřiště na volejbal

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.