Kemp Baško Polje

Kemp Baško Polje , Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baška Voda, 22.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 128353919

Kemp Baško Polje

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Baška Voda

, KempKemp Baško Polje

Termín:

22.9.2018 - 29.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
950 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kemp Baško Polje
Popis
Baška Voda - kemp Baško Polje - stany

Kemp Baško Polje se nachází asi 1,5 km jižně od městečka Baška Voda. Místo je o poznání klidnější, než nedaleké městečko, ale i zde je možné zavítat do restaurace či plážového baru. Jedná se o rozsáhlejší a dobře vybavený kemp. K dispozici jsou hřiště na basketbal, plážový volejbal, malý fotbal, bowls, dále pak samoobsluha, pekárna, poštovní, směnárenská a informační služba, dvě restaurace atd. Celý kemp je krytý vysokými borovicemi chránícími před sluncem.Ubytování - čtyřlůžkový stan

Vybavený stan má dvě oddělené ložnice, kuchyňku a dostatečný prostor pro stolování. Stan je vybaven lednicí, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, základními potřebami pro vaření a stolování, el. osvětlením stanu a plastovým nábytkem pro stolování.Stan - kemp Baško Polje

Stravování
polopenze 420,- Kč / os. / den
večeře 225,- Kč / os. / den
snídaně 195,-Kč/ os. / den


Pozn.: snídaně i večeře formou bufetu, stravu lze objednat na libovolný termín a počet osob.Možnosti
- celodenní výlety lodí s programem na okolní ostrovy Brač, Hvar
- autobusem do Splitu, Makarské, Dubrovníku
- ojedinělé podmínky pro cyklo i horskou turistiku
- možnost zapůjčení sportovních potřeb u delegátů naší CK v autokempu Baško Polje


Cena zájezdu:Uvedené ceny jsou vždy za osobu / pobyt.Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, autobusovou dopravu z Brna a zpět, ložní prádlo, zákonné pojištěné CK pro případ úpadku, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registrační popl. v kempu.Cena nezahrnuje: pobytovou taxu (jedná se o povinný příplatek - os. nad 18 let: 50,-Kč / noc, os. 12-18 let: 30,-Kč / noc), cestovní pojištění, neobsazené lůžko 30% ceny ubytování za osobu při obsazení stanu 3 platícími osobami*, místenka (100 Kč / os.)SLEVY:- ZDARMA jedno dítě do 6ti let (bez nároku na lůžko) - hradí pouze autobusovou dopravu (2 200 Kč)- 3% věrnostní sleva (nelze kombinovat s Last minute a se slevou na Rodinný a Senior pas)- 15% sleva na Rodinný pas či Senior pas (nelze uplatnit u zájezdů Last minute)*Pozn.: Při obsazení stanu pouze dvěma či jednou osobou je nutné uhradit cenu ubytování 3krát.
Pokoje
Stan
Pořadatelem tohoto zájezdu je Adria Bus s.r.o., IČ 04601327.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK